DITON

 

Doprava se hradí  z výrobního závodu - naceníme, případně vlastní odběr.

Omlouváme se, ale z kapacitních důvodů nebudeme zpracovávat objednávky a poptávky do 10 000 Kč. Ty Vám rádi dodáme na našich prodejnách Golčův Jeníkov, Chotěboř a ve výrobních závodech.

 

  

Odběr z výrobních závodů, dopravu naceníme individuálně. Pokud máte menší množství a není to celý kamion, pak naše firma skládá kamiony z více zakázek. Cena příspěvku na dopravu je pak vždy kalkulována jednotlivě do nabídky a je to vždy cena, kterou určuje výrobce - tzn. cena za kterou by Vám výrobce zboží doručil při přímé objednávce, kde ale nedosáhnete na velkoobchodní slevy.

 

Nabízíme odběr za naše ceny ve skladech a výrobních závodech výrobců:

Praha 10 - Uhříněves, Bečovská 939 

Opatovice nad Labem Čeperka 222 

Paskov Kirilovova 913 

Střítež u Jihlavy, Střítež 100

Otnice

4.10. Vrátit lze pouze výrobky a zboží (na základě předem potvrzené písemné žádosti), které jsou v bezvadném stavu a v originálním balení. V případě, že kupující vrátí prodávajícímu výrobky nebo zboží do 14 dnů od převzetí, prodávající vystaví kupujícímu opravný daňový doklad na vrácené výrobky a zboží v kupních cenách snížených o 35,00 %. V takovém případě dále vyúčtuje prodávající kupujícímu příslušné náklady na dopravu a služby vztahující se k vráceným výrobkům a zboží, které měl prodávající při dopravě výrobků ke kupujícímu

Přerov

 

Zobrazeno 1 - 30 (z 170 produktů)

Zobrazeno 1 - 30 (z 170 produktů)