KM BETA

Prodej za nejlepší ceny! Dodáváme po celé ČR a SR s DOPRAVOU ZDARMA, dle obchodních podmínek firmy KM BETA. Skládáme i hydraulickou rukou.

 

V naší nabídce máme kompletní sortiment střešních tašek a doplňků od firmy BRAMAC. V tomto e-shopu nabízíme pouze základní sortiment, pokud budete mít zájem o doplňky, rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku. 

Tašky KM BETA jsou vyráběny osvědčenými technologiemi a dosahují prvotřídní kvality. O tom svědčí vzrůstající zájem realizačních firem, projektantů i koncových uživatelů o naše výrobky, který nás pasuje do role jednoho z největších výrobců krytiny v ČR vůbec.

Výraznou vlastností betonové krytiny KM BETA je její vysoká pevnost. Proto je možné vyrábět tašky větších rozměrů a tím snížit jejich počet na 1 m2. S tím je spojena i nižší cena a srovnatelné zatížení střešní konstrukce jako u krytiny pálené. Přesné tvary tašek a široký sortiment doplňků usnadňují její pokládku.

Ze zkušeností lze říci, že betonová krytina KMB BETA má životnost až 100 let, k čemuž kromě jiného přispívá i vysoká mrazuvzdornost krytiny.

Povrchové úpravy:

Elegant - dvojitý akrylátový nástřik
Briliant - speciální dvojitý nástřik s leskem
Efekt - s povrchovou úpravou trojitého akrylátového nástřiku vytvářející barevný efekt

Kvalitní povrchové úpravy tašek KM BETA zajišťují jejich dlouhou životnost, rovnoměrnou barevnost v celé ploše a barevnou stálost.

 

Zobrazeno 1 - 18 (z 18 produktů)

Zobrazeno 1 - 18 (z 18 produktů)