Půdní schody MAXI 120x70 H280 FSC

Popis produktu

Půdní schody s velmi dobrým součinitelem prostupu tepla poklopem 0,7 W / m2 * K a poklopem o tloušťce 56 mm. Schody mají dřevěný žebřík, protiskluzové patky a stabilní a odolné madlo.

MAXI

Schody MAXI mají dvojité těsnění a poklop o tloušťce 56 mm, díky čemuž se skvěle hodí do všech podmínek a zároveň přispívají ke snížení nákladů spojených s vytápěním domu či bytu.

Model MAXI má protiskluzové nožičky, které dokonale přilnou k zemi, zabraňují poškrábání povrchu podlahy a poskytují estetické zakončení žebříku po jeho uříznutí. Pro zvýšenou bezpečnost a pohodlí při používání jsou schody MAXI vybaveny stabilním a odolným madlem.

S ohledem na pohodlí uživatele bylo zábradlí navrženo tak, aby jej bylo možné namontovat na levou nebo pravou stranu v závislosti na preferencích zákazníka. Výborná kvalita materiálů použitých na výrobu schodů a pozornost věnovaná každému detailu povrchové úpravy dělají schody uspokojující i ty nejnáročnější zákazníky a jejich maximální zatížení při používání je až 160 kg.

TECHNICKÝ STŮL - MAXI
TLOUŠŤKA IZOLOVANÉ KLAPKY 56 MM
TLOUŠŤKA TEPELNÉ IZOLACE50 MM
BARVA KLAPKYOBOUSTRANNÁ BÍLÁ
DŘEVĚNÝ ŽEBŘÍK3 SEKČNÍ
VÝŠKA DŘEVĚNÉ KRABICE170 MM
ŠÍŘKA ŽEBŘÍKU400 MM
ŠÍŘKA KROKŮ 358 MM
HLOUBKA KROKU 80 MM
POSTUP 151 CM
RÁDIUS OTEVŘENÍ 168 CM
MAX. VÝŠKA PODLAH 280 CM