Půdní schody EI60 PROTIPOŽÁRNÍ 130x70

Popis produktu

Požární půdní schody s vysokým indexem požární odolnosti EI 60 a poklopem o tloušťce 66 mm. Schody mají dřevěný žebřík, protiskluzové patky a stabilní a odolné madlo.

EI 60

Schody EI60 se vyznačují trojitým těsněním, včetně jednoduchého požárního těsnění a poklopem o tloušťce 66 mm.
Půdní žebříky EI 60 mají třídu požární odolnosti - EI60.

Model schodiště EI60 se ideálně hodí pro instalaci do místností zvláště vystavených požáru, jejich protipožární vlastnosti umožní účinnou izolaci místnosti, ve které dochází k požáru, od podkroví a zamezí tak dalšímu šíření požáru. Schody mají protiskluzové nožičky, které dokonale přilnou k zemi, zabraňují poškrábání povrchu podlahy a dodávají žebříku po uříznutí estetický vzhled.

Pro zvýšenou bezpečnost a pohodlí při používání jsou schody EI60 vybaveny stabilním a odolným madlem. S ohledem na pohodlí uživatele bylo zábradlí navrženo tak, aby jej bylo možné namontovat na levou nebo pravou stranu v závislosti na preferencích zákazníka.

Výborná kvalita materiálů použitých na výrobu schodů a pozornost věnovaná každému detailu povrchové úpravy dělají schody uspokojující i ty nejnáročnější zákazníky a jejich maximální zatížení při používání je až 160 kg.

TECHNICKÁ TABULKA - EI 60

TLOUŠŤKA IZOLOVANÉ KLAPKY 66 MM
TLOUŠŤKA TEPELNÉ IZOLACE60 MM
BARVA KLAPKYOBOUSTRANNÁ BÍLÁ
DŘEVĚNÝ ŽEBŘÍK3 SEKČNÍ
VÝŠKA DŘEVĚNÉ KRABICE170 MM
ŠÍŘKA ŽEBŘÍKU400 MM
ŠÍŘKA KROKŮ 358 MM
HLOUBKA KROKU 80 MM
POSTUP 145 CM
RÁDIUS OTEVŘENÍ 168 CM
MAX. VÝŠKA PODLAH 280 CM