LIMES STOLNÍ ZÁHON SOZA 225

Popis produktu

Rozměr (š/d/v): 118 x 82 x 81 cm / objem cca 230 l

Rozměr (š/d/v): 118 x 82 x 81 cm / objem cca 230 l

Popis: Stolní záhon je určen do míst, kde není možné vytvořit klasický záhon. Lze v něm pohodlně pěstovat bylinky, koření i drobné ovoce a zeleninu, prostě vše co se Vám do něj vejde. Je možné jej umístit na terasu, do přístřešku, ale i do skleníků a fóliovníků. Stůl je vyroben z žárově zinkovaného plechu, o síle 1,5 mm pro nosné části a 1 mm pro ostatní části, který dobře odolává vodě a vhkosti. Hloubka vany pro pěstování je 25 cm. Záhon je vybaven jednoduchým odtokem s přepadem, který slouží k odvedení přebytečné vody. 

 Stůl lze opatřit kvalitním polyesterovým vypalovaným lakem v odstínech RAL viz níže, pokud Vám nevyhovuje přirozená barva kovu.

Pozor!Zastřešení není součástí balení!

Stůl lze opatřit kvalitním polyesterovým vypalovaným lakem v odstínech RAL. Podobně jako u skleníků Vám nabízíme šest základních odstínů za příplatek + 1 704 Kč k základní ceně. Pozor! Monitory zkreslují podání barev. Doporučujeme barvu vybírat dle skutečného vzorníku RAL.

      RAL 3001 Signální červená                         

            RAL 3001            RAL 6005               RAL 7016                RAL 8017              RAL 9003               RAL 6009

Signální červená    Mechově zelená     Antracitová šeď     Čokolad. hnědá          Signální bílá        Jedlově zelená

POZOR! Při pobjednání barevné verze je nutné počítat s delší dobou dodání, max. 14 dní. Číslo barvy prosím uveďte do poznámky při objednání, děkujeme.