ERBERSDOBLER TI 365, P10, U=0,21 W/m2.K

Popis produktu

Cihla plněná minerální vatou

DxŠxV: 247x365x249 mm

48 ks/pal.

 

Vyberte si tu správnou cihlu pro Váš dům. Díky inovativní technologii splňují nejnáročnější tepelně izolační požadavky a zdivo se již dodatečně nezatepluje polystyrenem či minerální vatou. Jednovrstvým zděním předejdete hromadění kondenzátu a vlhnutí zdiva či tepelným mostům. Váš dům bude přirozeně dýchat a spokojeně se v něm bude bydlet několika generacím!

Nejvýhodnější energie je přirozeně taková, která se vůbec nespotřebuje.

Vitální broušená cihla EKOTON splňuje nadstandardní požadavky moderního způsobu stavění. V jejích dutinách je přímo z výroby zabudovaná minerální vata Rockwool, díky které není nutné řešit dodatečné vnější zateplení.

 

Vynikající kvalita izolace

Kde se musí počítat s dodatečným zateplením, tam můžete bodovat s naší novou vitální cihlou EKOTON. Díky zabudované minerální izolaci taky dosahuje vynikajících zvukově izolačních hodnot. Výsledkem je tedy cihla s vysokým tepelným odporem a bezvadnou zvukovou izolací. Navíc je nehořlavá, vodoodpudivá a paropropustná.

 

Hydrofobie - odpudivost vody

Voda, která může do cihly při výstavbě proniknout, bude opět rychle odvedena díky jedinečné kapilární struktuře cihlového střepu. Cihla EKOTON garantuje plnohodnotné izolační vlastnosti už od začátku. Tak rychle toto nedokáže napodobit žádný jiný masivní stavební materiál.

Jedinečné stavebně fyzikální vlastnosti umožňují takové stavby domů, ve kterých se cítí dobře celé generace.

 

Jednoduše neporazitelná

Vitální cihla EKOTON dosahuje optimálního součinitel tepelné vodivosti (lambda) od 0,07 W/(mK). Tato zaručeně trvalá tepelná ochrana garantuje úsporu energií a příjemné klima pro váš domov.

Tepleji to už nejde - optimální součinitel prostupu tepla od 0,18 [W/(m2K)] a lambda 0,07 [W/(mK)] už při běžné šířce zdiva od 36,5 cm. Navíc výborně izoluje proti hluku.

Vitální cihla EKOTON je správná a trvalá volba pro vaši cenově dostupnou a energeticky úspornou stavbu.

 

Třída pevnosti v tlaku:     10.0 MPa

Spotřeba cihel na m2:     16

Další produkty v kategorii