EKOTERNIT EB4 - 320×320 mm

Popis produktu

16,6 ks/m2

 

Tento náš výrobek Vás zcela ohromí způsobem, jakým věrně imituje přírodní břidlici. Je vhodná vždy, když je potřeba dodat střeše nádech starých časů. EKOternit Premium EB4 šupina vykouzlí úžasný vzhled na všech historických budovách, roubených staveních, altánech, či památkových objektech.

Střešní krytina EKOternit velmi dobře odolává vysokým teplotám v létě i velmi nízkým teplotám v zimních měsících. Naše střešní krytina je také odolná vůči působení UV záření.

Střešní krytina EKOternit nám dokazuje letité zkušenosti, mnohostranné a kvalitní využití recyklovaného plastu. Pokud přemýšlíte o nejvhodnější volbě střešní krytiny, věříme, že je pro Vás naše nabídka nejlepší volba.

 

 

Vlastnosti a technické parametry krytiny EB4

 

Rozměr320×320 mm
Hmotnost0,70 kg
Tloušťka5 mm
Počet ks/m216,6 ks/m2
Požární odolnostskupina E
Minimální sklon střechy25°
Životnostje předpokládaná vysoká životnost a to více jak 30 let
Použitelnostveškeré celobedněné střešní konstrukce

 

Montáž

 

Montáž šablon EKOternit se provádí na bednění z desek OSB 3, nebo ze vzduchosuchých (vlhkost 15-20%) úzkých prken o jednotné minimální tloušťce 20mm. Mezi bedněním a tepelně-izolační vrstvou je nutné dodržet dostatečnou odvětrávací mezeru, nejméně 40 mm.

Jako podklad se používá kontaktní hydroizolační folie, jejíž typ a vlastnosti závisí na skladbě střešního pláště. V případě jednoplášťové střechy se užívá kontaktní difuzní folie s vnitřní elastickou membránou pro zajištění těsnosti kolem vpichu. Folie se pokládá v podélných pásech.