EKOTERNIT EB3 - 300×445 mm

Popis produktu

17,5 ks/m2

 

Tato krytina propůjčí Vaší střeše nadčasový vhled. Jedná se o působivé řešení pro novostavby a moderní rodinné domy. Toto provedení ocení každý zákazník, který chce pro svůj dům víc a to za použití přiměřených finančních prostředků. EKOternit Premium EB3 tradiční obdélník, zcela vyniká v hodnocení poměru cena výkon.

Střešní krytina EKOternit velmi dobře odolává vysokým teplotám v létě i velmi nízkým teplotám v zimních měsících. Naše střešní krytina je také odolná vůči působení UV záření.

Střešní krytina EKOternit nám dokazuje letité zkušenosti, mnohostranné a kvalitní využití recyklovaného plastu. Pokud přemýšlíte o nejvhodnější volbě střešní krytiny, věříme, že je pro Vás naše nabídka nejlepší volba.

 

 

Vlastnosti a technické parametry krytiny EB2

 

Rozměr 300×445 mm
Hmotnost 1,00 kg
Tloušťka 5 mm
Počet ks/m2 17,5 ks/m2
Požární odolnost skupina E
Minimální sklon střechy 20°
Životnost je předpokládaná vysoká životnost a to více jak 30 let
Použitelnost veškeré celobedněné střešní konstrukce

 

Montáž

 

Střešní krytina EKOternit se pokládá na celoplošné bednění. Doporučujeme podložit difúzní fólií nebo jinou izolací. Doporučujeme zajistit odvětrávání podstřešních prostor.

Pokládání této krytiny je stejné jako eternitová střešní krytina nebo břidlicová střešní krytina, a to i v případě montáže sněhových zábran.

Střešní krytina EKOternit EB3 vytváří působivé a přitom velmi odolné střechy do všech klimatických podmínek.  Lze použít na střechy od sklonu 20°, vždy však záleží na místní klimatické oblasti.

Rádi Vám v otázkách střešní krytiny nabídneme kompletní bezplatné poradenství. Pomůžeme Vám s výběrem vhodné střešní krytiny a technických detailů, zdarma Vám vypracujeme orientační kalkulaci Vaší střechy, vybavíme Vás vzorky a veškerou potřebnou dokumentací.