BLACHPROFIL BETA 15 - 15/350, AL - Aluminium

Popis produktu

šířka: 1216 mm

 

BETA® je série plechových střešních krytin navržených speciálně pro poskytování výrobku s dobrými užitnými vlastnostmi se současným důrazem na ekonomickou stránku. Proto jsou plechové střešní krytiny ECO® doporučovány především pro investiční účely a pro zákazníky hledící při volbě výrobku především na cenu. Každá objednávka je realizována se zohledněním jednotlivých rozměrů ploch střechy tak, aby byl minimalizován odpad materiálu.

 

Efektivní šířka:1150 mm
Celková šířka:1216 mm
Délka modulu:350 / 400 mm
Max. délka tabule:5750 mm
Tloušťka plechu:0,5 mm
Výška profilu:33,5 mm
Výška prolisu:15 mm
Hmotnost:~4,5 kg/m2

 

Plechová střešní krytina BETA® má unikátní tvar vlny který je chráněným vzorem firmy BLACHPROFIL2®. Je charakterizován u konkurenčních výrobků nevídanou symetrií, což dodává krytině eleganci. Pokrytí střechy tímto výrobkem se vyznačuje vysokou estetickou hodnotou.

 

Nátěry a barvy

Hliníkový plech 0,60 mm je 2,5 krát lehčí než ocelový plech o tloušťce 0,50 mm. Matný povlak, kterým je tento plech je pokrytý,  se vyznačuje vysokou odolností vůči povětrnostním podmínkám, dobrou přilnavostí laku a dokonce i legendární odolnost proti korozi, a jeho výroba probíhá v podmínkách šetrných k životnímu prostředí. Navíc jsou lépe chráněny řezané hrany a není potřebné zabezpečovat je lakem při použití v exteriéru. Hliníkové jádro je potaženo dvojitou vrstvou organického povlaku vysoké kvality (HydroCoat® Poliester) o tloušťce 25 µm a se zajímavou matnou strukturou, která se podobá TK povlaku. Plech je k dispozici ve dvou barevných provedeních, viz níže. 

Záruční doba: 30 let.